testin lehte

  Loe lisaks

  2.12.2016 sündisid kutsikad


» Loe täpsemalt | Teised uudised...
» 10.11 AXBERNA KILLIAN
» 08.08 Sündisid pikakarvalised kutsikad 02.08.2012!
» 20.09 06.09.2011 Sündis N-pesakond.3 isast.
   
Teised koerad
  Axberna Virginia "Vilma"
Tutvustus | Sugupuu | Osaletud näitused | Kutsikad

Tiitlid: EST JCH, LTW´06, EST CH; LV JCH, LT JCH, BALT JCH, LV CH, LT CH, BALT CH (kinnitamisel)
Sünd: 2004.04.11 (15a)
Karv: Lühikarvaline
Sugu:
Reg: EST-00463/04
Uuring: HD-A, ED-0
Kasv.: K.& Ü. Rähn

Häbelik, kodu- ja perekeskne neiu



  Koera sugupuu
 LVJW-01, EST CH, LV CH
Jago II vom Fugerhof
B 2310
HD-A, ED-0
 Ksg.
Tristan v Geutenreuth
ÖHZB B2026
A0
 Int.DT.VDH-CH.Wsg.Bsg.Esg.Ksg
Sando v.Geutenreuth
BZB 44 207
HD-0
 
 
 Dt.VDH-CH.Esg.
Bonny v.d.Plassenburg
BZB 44 614
HD-0
 
 
 Ö CH
Paola vom Fugerhof
ÖHZB B2086
A0
 Dt.VDH-CH.Ksg.Esg.
Paul v.Wingert
BZB 45 914
HD-1
 
 
  Kathi v.Fugerhof
B1971
HD-0
 
 
 EST CH, VET CH
Axberna Illusyon
EST-02425/99
HD-D, ED-0
 EST CH, LV CH, ESTW-98
Jii-Teen Delta Kasi Kasi
EST-04885/95
HD-C, ED-0
  Mat-Saint Frank Higgison
SF37885/90
A2
 
 
  Pentus Issoirre-Morette
S65588/89
D1
 
 
  Axberna Emmelyne Prima
EST-02578/96
HD-D, ED-0
  Leafhill's Aston Martin
EST-06824/94 PVa
 
 
  Diana
EST-01160/E93 Pva
 
 

  Osaletud näitused
20.08.2006 Bernhardiinide erinäitus SP/2, PE-4 tsempion Harjumaa Seamus Oates (Iirimaa)
19-20.08.2006 RV "ESTW-06" SP/1, PE-1, CACIB, VSP, ESTW-06 tsempion Tallinn Hassi Assenmacher-Feyel (Saksamaa)
12-13.08.2006 RV näitus 1/1, SQ, SERT, CACIB, VSP tsempion Ozolnieki (Läti) Seamus Oates (Iirimaa)
18-19.03.2006 RV "LW-06" 1/1, CQ, SERT, PE-2, RES-CACIB ava Riia (Läti) Živile Povilaitiene (Leedu)
12.03.2006 RV "Vilnius Cup-06" SP/1, SERT, CACIB, PE-1, TP ava Vilnius (Leedu) Ligita Zake (Läti)
11.03.2006 RV "LTW-06" SP/1, SERT, CACIB, PE-1, TP, LTW´06 ava Vilnius (Leedu) Hans Müller (Šveits)
11-12.02.2006 RV näitus SP/1, PE-1, CACIB, TP ava Tallinn Knut-Sigurd Wilberg (Norra)
21.01.2006 II&VI rühma näitus SP/1, SERT, PE-1, TP, rühmas 6 hulgas ava Nõo Ove Germundsson (Rootsi)
05-06.11.2005 RV näitus SP/1, PE-1, CACIB, VSP noorte Tartu Lisbeth Mach (Šveits)
20.08.2005 Bernhardiinide erinäitus SP/1, SR-1, PE-1, VSP noorte Võru-Kubija Miklos Levente (Ungari)
18.06.2005 Rahvuslik näitus 1/1, JSERT, TP juunior Ogre (Läti) Audrone Babianskiene (Leedu)
14-15.05.2005 RV "EstW-05" VH juunior Tallinn Eva Mjelde (Norra)
23.04.2005 Erinäitus "Kuldne Bernhardiin'05" 2 juunior Riia (Läti) dr. Otto Schimpf (Austria)
06.03.2005 RV "VilniusCup-05" 1/1, SERT juunior Vilnius (Leedu) Annemarie Thomassen (Rootsi)
05.03.2005 RV "LeeduW-05" 1 juunior Vilnius (Leedu) Inesse Pablaka (Läti)
26.02.2005 II & VI rühma erinäitus 1/1, JSERT, TPJ, PE-2 juunior Nõo Jaromir Dostal (Tšehhi)
12-13.02.2005 RV näitus VKKK 1/1, SERT, TP juunior Tallinn Hans Almgren (Rootsi)
29.01.2005 Rahvuslik näitus 1/2 juunior Aseri Irina Davõdova (Venemaa)
30.10.2004 Rahvuslik näitus 1/1, SERT, TP juunior Narva Elena Kuleshova (Venemaa)
04.09.2004 Rahvuslik näitus 1/1, TP kutsikas Padise Seamus Oates (Iirimaa)
03.07.2004 Rahvuslik näitus 1/1, TP beebi Luige Kornelija Butrimova (Leedu)
19.06.2004 II rühma erinäitus 1/1, TP beebi Tartu Lilian Hanniste ( Eesti )