testin lehte

  Loe lisaks

  2.12.2016 sündisid kutsikad


» Loe täpsemalt | Teised uudised...
» 10.11 AXBERNA KILLIAN
» 08.08 Sündisid pikakarvalised kutsikad 02.08.2012!
» 20.09 06.09.2011 Sündis N-pesakond.3 isast.
   
Teised koerad
  Axberna Archibald "Aadu"
Tutvustus | Sugupuu | Osaletud näitused | Kutsikad

Tiitlid: LTJW´06, EST JCH [LV JCH, LT JCH, BALT JCH]
Sünd: 2005.04.04 (14a)
Karv: Lühikarvaline
Sugu:
Reg: EST-01502/05
Uuring: HD-B, ED-0
Kasv.: K.& Ü. Rähn

Karjäärihimuline, uhke koer



  Koera sugupuu
  Axberna Norman
EST-01406/01
B0
 LVJW-01, EST CH, LV CH
Jago II vom Fugerhof
B 2310
HD-A, ED-0
 Ksg.
Tristan v Geutenreuth
ÖHZB B2026
A0
 
 
 Ö CH
Paola vom Fugerhof
ÖHZB B2086
A0
 
 
  Axberna Gwendolyn Kasia
EST-01444/97
 EST CH, LV CH, ESTW-98
Jii-Teen Delta Kasi Kasi
EST-04885/95
HD-C, ED-0
 
 
  Diana
EST-01160/E93 Pva
 
 
 EST CH, VET CH
Axberna Illusyon
EST-02425/99
HD-D, ED-0
 EST CH, LV CH, ESTW-98
Jii-Teen Delta Kasi Kasi
EST-04885/95
HD-C, ED-0
  Mat-Saint Frank Higgison
SF37885/90
A2
 
 
  Pentus Issoirre-Morette
S65588/89
D1
 
 
  Axberna Emmelyne Prima
EST-02578/96
HD-D, ED-0
  Leafhill's Aston Martin
EST-06824/94 PVa
 
 
  Diana
EST-01160/E93 Pva
 
 

  Osaletud näitused
02-03.06.2007 RV näitus "ESTW´07" VH ava Tallinn Fernando Rodriques (Portugal)
18-19.11.2006 RV näitus "Zooekspo´06" 1/1, CQ, SERT, CACIB, PI-1, VSP noorte Riia (Läti) Christine Rossier (Šveits)
04-05.11.2006 RV näitus SP/1, PI-1, CACIB, TP noorte Tartu Boo Lundström (Rootsi)
09.09.2006 Bernhardiinide erinäitus 1/1 noorte Baltezer (Läti) Natalja Nekrošiene (Leedu)
02.09.2006 Rahvuslik näitus SP/1, PI-1, TP noorte Harjumaa Joao Vasco Pocas (Portugal)
12-13.08.2006 RV näitus 1/1, SQ, SERT, CACIB, TP noorte Ozolnieki (Läti) Seamus Oates (Iirimaa)
08.07.2006 Rahvuslik näitus SP/1, JUN SERT, JUN TP, TP juunior Luige Peter van Montfoort (Holland)
27.05.2006 Rahvuslik näitus SP/2, PI-2 juunior Kohtla-Järve Jelena Ševtšenko (Venemaa)
23.04.2006 Erinäitus "Kuldne Bernhardiin-06 SP/1, JSERT, PI-1, TP, BIS-II juunior Riia Otto Mastrup (Taani)
12.03.2006 RV "Vilnius Cup-06" SP/2 juunior Vilnius (Leedu) Ligita Zake (Läti)
11.03.2006 RV "LTW-06" SP/1, JSERT, TPJ, LTJW´06 juunior Vilnius (Leedu) Hans Müller (Šveits)
11-12.02.2006 RV näitus SP/1, JSERT, TPJ, PI-1, VSP juunior Tallinn Knut-Sigurd Wilberg (Norra)
21.01.2006 II&VI rühma näitus SP/1, JSERT, VSPJ, PI-1, VSP juunior Nõo Ove Germundsson (Rootsi)
26.11.2005 Rahvuslik näitus I, TP KUTS, BIS 4 kutsikas Sillamäe Jaroslav Matyaš (Slovakkia)

  Kutsikad: sünnikuupäev 2008-05-03
Axberna Hailey Lühi
Axberna Happy Lühi
Axberna Haydee Lühi
Axberna Hektor Lühi
Axberna Hellebard Lühi
Axberna Helvezia Lühi
Axberna Herman Lühi
Axberna Hermes Lühi
Axberna Hermia Lühi
Axberna Hieronimo Lühi
Pesakonnast pildid: